E-SHOP S TROPICKÝMI A SUBTROPICKÝMI ROSTLINAMI

Přijímáme platby : 

Aktuální verze webu neumí automaticky spočítat dopravu jinam než po ČR. 

POKUD CHCETE ROSTLINY POSLAT NA SLOVENSKO ZADEJTE SVÉ JMÉNO, ADRESU A TELEFONÍ ČÍSLO ALE ZEMI UVEĎTE ČESKÁ REPUBLIKA. V NÁSLEDUJÍCÍM KROKU UVEĎTE ZPŮSOB DOPRAVY  SLOVENSKO A PŘI PLATBĚ DO DOPLŇIJÍCÍCH INFORMACÍ NAPIŠTE ADRESU ZÁSILKOVNY NA SLOVENSKU, KAM BUDETE CHTÍT ROSTLINY ODESLAT.

To send plants to countries outside the Czech Republic, please contact us before ordering by email: lukysoldier@seznam.cz We will write you the price of transport and issue an invoice, for example via PayPal. Unfortunately, the current website does not allow us to automatically calculate schipping other than to the Czech Republic.

Prodáváme pouze tropické ovocné rostliny, u kterých víme, že u nás v Evropě v našich podmínkách pěstování v květináči mají šanci zaplodit. Tropické rostliny posíláme po celé Evropě. Do ČR a SK posíláme pouze přes Zásilkovnu ( jde o nejrychlejší a nejlevnější způsob dopravy u nás, kdy rostliny dorazí obvykle druhý den po odeslání ) Zásilky odesíláme druhý den po provedení platby. Pokud platbu provedete ve středu a déle, tak rostliny odešleme až v pondělí, aby zbytečně neležely přes víkend na depu. Platit lze bezhotovostně kartou, nebo přes PayPal. Rostliny / sazenice jsou obvykle veliké cca 10x10x15 cm s květináčem.

Kategorie