NA PRODEJ 

Zde nabízím rostliny, které mám navíc. Většinou jde o rostliny, které jsem vypěstoval ze semínek, nebo řízků z matečných rostlin. Pokud budete mít o nějakou rostlinu zájem, kontaktujte mne prostřednictvím emailu v kontaktech. Rostliny posílám poštou nebo zásilkovnou po platbě předem na bankovní účet nebo přes PayPal. Uvítám také výměnu ovocných tropických rostlin, které ještě nemám. 

Po kliknutí na rostliny přejdete k fotogalerii

AKTUALIZACE 3.7.2021


Plinia phitrantha "Branca Vinho of Otto Anderson Jaboticaba"   - 18 €

Jde o výběr známého pěstitele Jaboticab. Ovoce přináší ve věku 4-7 let,  Plody této jaboticaby jsou podobné červené jaboticabě, ale se silnější slupkou. Mají Vynikající příchuť s poměrem dužiny min 60% . Rostlina má vzpřímený růstový vzor je pozoruhodně krásnější než Red jaboticaba. Další ideální Jaboticaba do vaší sbírky.


 Plinia sp. Paulista "Black Pearl Jaboticaba" - 18 € 

Tento nový hybridní druh pochází z Tchai-wanu. Ovoce až 4 cm veliké, vynikající chuti ve shlucích 3-6 ks výborné kvality s hladkou slupkou. Plodit bude o něco déle min po pěti letech od vysazení... 


Plinia Oblongata - 18 €


Plinia Acu paulista Jaboticaba - 18 €

Ovoce může přinést již ve věku 4 a více let v květináči. Ovoce má až 4 cm veliké a vynikající  příchuti s velikým podílem buničiny - až 60% + z hmotnosti. Ideální pro pěstování v květináči. Tato 


Red Jaboticaba -Plinia cauliflora X Plinia aureana  - 15€

Jde o křížence P.cauliflora a P.aureana. Tímto křížením se dosáhlo větších a chutnějších plodů a hlavně dřívějšího plození rostlin již za 3 - 4 roky, oproti běžným šesti až osmi lety. Tato plínie dorůstá v zemi pouze 2 až 5 m. V nádobě to bude samozřejmě daleko méně. Plody jsou tmavě červené, veliké až 3 cm a velmi chutné. Ideální rostlina pro pěstování u nás v květináči.


Plinia sp. "Grimal Jaboticaba" - 16 €


Plinia coronata "Restinga Jaboticaba" - 18 €Eugenia Ligustrina - 15 €


Passifflora Edulis F. flavicarpa ( maracuja) - 10 EUR Jde o řízkovanou rostlinu z již plodící rostliny, který by mohl dalším rokem také plodit..


Psidium Guajava zelený plod - 12 EUR


Rostlina Cafe Yellow Bourbon. - 8 EUR Vypěstovat si doma vlastní kávu? Není problém. A když už tak rovnou tuto lahodnou žlutou variantu... Při dobré péči může plodit již po třech letech.


ACEROLA (malpighia glabra) - 10 EUR Řízkovanec z již plodící samosprašné rostliny. Plodit by mohla kolem druhého roku


Pithahaya - Hylocereus undatus 10 EUR Dračí ovoce ,je jednoduše pěstovatelný převislý kaktus, který plodí červené ovoce s lahodnou bílou dužinou.